wtorek, 30 czerwca 2015

FLOWER POWER BLACK trousers FLORAL blouse BLACK sneakers GREEN coatDroga na tę sesję była owiana problemami. Otóż jadąc na rowerku do osoby, która miała zrobić mi zdjęcia, zgubiłam się i wyjechałam w innej w wsi. Skrótów mi się zachciało,to dostałam za swoje.
A myślałam, że w miarę radzę sobie w terenie. Trudno, nie wyszło jak chciałam, ale pocieszam się, że kalorie spalone, więc nic bardzo złego się nie stało.

Podstawą tej stylizacji stała się kwiecista bluzka z guziczkami z tyłu.
By nie było zbyt kolorowo, dobrałam czarne, bardzo, ale to bardzo obcisłe spodnie. W lecie chodzi się w nich tragicznie ze względu na ich wąskość nogawek. Modna długość 7/8 też mnie nie cieszy, ale można czasem ubrać coś innego, niż zwykle.

Moje ulubione czarne trampki zagościły na moich nogach. Uwielbiam wszystkie moje converse i zostało mi w mózgu, że pasują do wszystkiego. Nawet całe lato złażę w trampkach. No w zimie się już opanowuję i chodzę w odpowiednim obuwiu.

Całość dopełniłam kurtką parką z Decathlonu. Potrzebowałam kurtki przeciwdeszczowej, a że tę można także wykorzystywać na co dzień, to taką zakupiłam. W środku, w talii posiada gumki, dzięki którym można ją zwężać i rozszerzać, wedle upodobań. Wygląda ładnie, jak na to, że to kurtka typowo sportowa, do wykorzystywania w outdoorze. Posiada ona super przemyślane kieszenie. Składają się one z "bojówkowej" komory,więc nic nie wypadnie. Z boku jest otwarta przestrzeń na podręczne drobiazgi. Oczywiście w środku znajduję się kieszonka na zamek na rzeczy nie warte zguby.

Jako dodatki wybrałam kolczyki kuleczki. Nawet wymieniłam pierwszą dziurkę w lewym uchu, co mi się praktycznie nie zdarza- zawsze przebieram prawą. Na nadgarstek wdziałam 2 czarne bransoletki z zawieszką. Jedna pochodzi bodajże z Krynicy Morskiej, a druga- niemampojęcia. :)
Nawet pasek, który noszę prawie codziennie się tym razem pokazał.


blouse-   NEW LOOK/SH
trousers- DOROTHY PERKINS/ SH
sneakers- CONVERSE
coat-      QUECHUA/DECATHLON
bracelets- no name
belt-     WRANGLER/SH


6 komentarzy: